13 Ağustos 2011 Cumartesi

3 Yeni Film Vizyondaa!!

Bu sefer güzel filmler allahtan. Şöyle hızlıca bir göz atalım:

1 - Horrible Bosses

Film, patronları tarafından hayatları zehir edilen üç kafadarın, patronlarını öldürmeye çalışmalarını anlatıyor. İlk iş olarak bir kiralık katil ile anlaşan kahramanlarımız, bu amaçta girilen her yol mübahtır mantığıyla pek trajikomik olaylar yaşıyorlarmış. Başrollerde Jennifer Aniston ve Colin Farrell var. Yönetmen ise Seth Gordon.

2 - Hidden

Filmde, Brian Karter isimli genç, annesini henüz kaybetmiş ve kendine miras kalan, bağımlıları iyileştirmek için deneysel çalışmaların yapıldığı bir sığınak olduğunu öğrenmesiyle şaşırmıştır. Arkadaşlarıyla hem bu eski binayı hem de annesinin gizli tuttuğu işini keşfetmeye giden Brian, işin altında kötü bir şeyler yürüdüğünü fark eder.
Tüm şüphelerine rağmen yerin altında buldukları gizli geçite hep beraber yönelir ve korkunç gerçekle karşı karşıya kalırlar. Brian'ın annesi, devrim yaratacak nitelikte bir alet geliştirmiş ve insanların bağımlılıklarından kurtulmalarını sağlamıştır. Fakat kurtulunan her bağımlılık insan etine aç, mutant çocuklar olarak vücut bulmuş ve terkedilmiş binanın derinliklerinde yaşamaya başlamıştır. Brian ve arkadaşlarını kurban seçen mutant çocukların karşısında yaşam savaşı verirlerken bazı şeylerin gizli kalmasının daha iyi olduğunu da öğrenirler. 


3 - Henri 4

Jo Baier'in yönettiği ve Julien Boisselier, Joachim Krol ve Andreas Schmidt'in oynadığı ''Kral Henry'' filmi, dram sahneleriyle sinemaseverlerle buluşacak.

Fransa'nın Protestan kralı ''Henry of Navarre''ın yükselişinin ve 'Kral 4. Henry' olmasının öyküsünün anlatıldığı film, epik ve tarihi bir destan olarak kabul ediliyor. 16. yüzyıl Fransa'sını arka planına alan filmde, Katoliklerin yükselişe geçen Protestanlara karşı düzenlediği suikastlar, din savaşları ve taht entrikaları beyazperdeye taşınıyor.


 Kaynak : Ntvmsnbc

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder